logo

ANDRIY.CO Support Forum / Форум техподдержки ANDRIY.CO

Домашняя страница http://andriy.co

Добро пожаловать, Гость! Чтобы использовать все возможности Вход или Регистрация.

Уведомление

Icon
Error

Опции
К последнему сообщению К первому непрочитанному
Роман (Пламбер)  
#1 Оставлено : 18 ноября 2009 г. 11:33:22(UTC)
Роман (Пламбер)

Статус: Новичок

Репутация:

Группы: Зарегистрированный участник
Зарегистрирован: 17.11.2009(UTC)
Сообщений: 1
Украина
Откуда: м. Стрий

Добрий день.
1. Я імпортую певні товари в довідник товарів з XLS. В процесі виникла проблема з тим, що ціни імпортує без сотих. Наприклад, ціну 16,39 імпортує як 16,00. Що порадите?
2. Під час введення нового товару, я ввів помилково два штрих-коди (на той самий товар), які тепер не можу видалити. З'являється повідомлення, що потрібно натиснути трикутник у верхньому лівому куті. Але реально ця процедура не працює. Що робити?
3. Експериментуючи (програму вашу придбали нещодавно), ввів товар. Потім міняв курс. Програма відповідно проводила переоцінку. Якщо я міняв курс кілька разів, потім робив відкат документів, то в результаті один товар я не можу видалити з довідника. Потрібна допомога.
Дякую.
Андрей Кравченко  
#2 Оставлено : 18 ноября 2009 г. 12:45:27(UTC)
Андрей Кравченко

Статус: Администратор

Репутация:

Группы: Administrators
Зарегистрирован: 19.08.2007(UTC)
Сообщений: 924
Украина
Откуда: Київ

Доброго дня, Романе.
Ви вже друга людина, яка доповідає нам про існування проблеми закруглення цін. Нам ясно, що справа криється в комі між цілою та дрібною частиною числа. Але ми не можемо відтворити проблему на своїх компьютерах. Я був би Вам дуже вдячний, якщо б Ви надіслали нам файл XLS, а також базу даних - файл tcu_be.mdb з каталогу програми. Я хочу зробити деякі перевірки.
Пользователи, просматривающие эту тему
Guest
Быстрый переход  
Вы не можете создавать новые темы в этом форуме.
Вы не можете отвечать в этом форуме.
Вы не можете удалять Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете редактировать Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете создавать опросы в этом форуме.
Вы не можете голосовать в этом форуме.

Форум YAF.NET | YAF.NET © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
Страница сгенерирована за 0.065 секунды.