logo

ANDRIY.CO Support Forum / Форум техподдержки ANDRIY.CO

Домашняя страница http://andriy.co

Добро пожаловать, Гость! Чтобы использовать все возможности Вход или Регистрация.

Уведомление

Icon
Error

Опции
К последнему сообщению К первому непрочитанному
bobbi-tis  
#1 Оставлено : 4 июля 2011 г. 23:50:07(UTC)
bobbi-tis

Статус: Новичок

Репутация:

Группы: Зарегистрированный участник
Зарегистрирован: 04.07.2011(UTC)
Сообщений: 7
Украина
Откуда: Італія

Як через конструктор можна прописати зображення (картинку) товару?
Хто-небудь вже стикався з такою проблемою?
Андрей Кравченко  
#2 Оставлено : 5 июля 2011 г. 23:53:49(UTC)
Андрей Кравченко

Статус: Администратор

Репутация:

Группы: Administrators
Зарегистрирован: 19.08.2007(UTC)
Сообщений: 924
Украина
Откуда: Київ

Нічого складного в цьому немає. Відкриваємо звіт в режимі конструктора.
1. Додаемо елемент із панелі інструментів до звіту
2. На панелі властивостей завдаємо зображення, обираючи потрібний файл.
UserPostedImage
bobbi-tis  
#3 Оставлено : 6 июля 2011 г. 0:18:22(UTC)
bobbi-tis

Статус: Новичок

Репутация:

Группы: Зарегистрированный участник
Зарегистрирован: 04.07.2011(UTC)
Сообщений: 7
Украина
Откуда: Італія

Андрій, дякую за швидку відповідь, проте, я мав на увазі картинки для кожного товару, тобто ця картинка, яка прописується в картці товару.
Маю проблему - коли клієнти хочуть бачити картинку на товар - треба переносити в Ексель та вручну добавляти - це неймовірно багато праці!
bobbi-tis  
#4 Оставлено : 29 июля 2011 г. 22:28:11(UTC)
bobbi-tis

Статус: Новичок

Репутация:

Группы: Зарегистрированный участник
Зарегистрирован: 04.07.2011(UTC)
Сообщений: 7
Украина
Откуда: Італія

Пробував сам справитись - добавив поле tovar_tov.picture - сформувалося місце проте картинка так і не відображається - як бути?
bobbi-tis  
#5 Оставлено : 19 августа 2011 г. 12:30:53(UTC)
bobbi-tis

Статус: Новичок

Репутация:

Группы: Зарегистрированный участник
Зарегистрирован: 04.07.2011(UTC)
Сообщений: 7
Украина
Откуда: Італія

Дуже прикро що за стільки часу я не отримав відповіді яка б мене задовольнила. Хоча як видно за статистикою ця тема є відвідуваною. Програма є дуже хорошою, передбачено майже все, проте ця проблема що описана вище є достатньо актуальною, бо наприклад в мене є така специфіка роботи, що потрібно також розповсюджувати прайси і то бажано з картинками чи детальними характеристиками товару. Я думаю, що і інші з таким стикаються. Якщо немає вирішення - єдиний варіант - змінити програму - шкода лише потраченого часу та грошей....
Андрей Кравченко  
#6 Оставлено : 27 августа 2011 г. 23:46:09(UTC)
Андрей Кравченко

Статус: Администратор

Репутация:

Группы: Administrators
Зарегистрирован: 19.08.2007(UTC)
Сообщений: 924
Украина
Откуда: Київ

Всім хлопцям та дівчаткам мої вітаннячка.
Ми щиро намагаємось задовольнити всі потреби користувачів. Дійшла черга і до Вашого питання.

Далі я відповім російською, бо на жаль наші російські друзі ще не вивчили українську.

1. Вот пример отчета. Это прайс-лист, он подтягивает картинки, которые указаны в карточках товаров. Побросьте его в папку Reports3 в каталоге программы (обычно c:\program files\tcu3)
2. В самом отчете для области Detail добавлена возможность загрузки картинки по пути полученному из карточки товара

Sub OnBeforePrint
On Error Resume Next

set rpt.Sections("Detail").Controls("Image2").Picture=nothing

set rpt.Sections("Detail").Controls("Image2").Picture=LoadPicture(rpt.fields("tov_picture").value)

Dim MyControl
For Each MyControl In rpt.Sections("Detail").Controls
MyControl.Height = rpt.Sections("Detail").Height - 15
Next

End Sub

Это есть в образце. Берите его за основу и работайте - меняйте размер картинки, форматируйте и т.д.
Сам элемент в картинке не удаляйте, иначе программный код начнет ссылаться на несуществующий контрол и выдаст ошибку.
bobbi-tis  
#7 Оставлено : 28 августа 2011 г. 19:54:29(UTC)
bobbi-tis

Статус: Новичок

Репутация:

Группы: Зарегистрированный участник
Зарегистрирован: 04.07.2011(UTC)
Сообщений: 7
Украина
Откуда: Італія

Тут стає зрозумілим - Ви є серьозні люди і з Вами можна мати справу! Дуже дякую за відповідь і за надану допомогу. Вибираючи Вашу програму, я витратив багато часу на пошуки чогось такого як пропонуєте Ви. Зізнаюсь, було важко, бо маєте багато конкурентів - проте швидкість, зручність та практичність програми ставить її поза конкуренцією. Таким чином, працюючи з програмою за межами держав колишнього союзу, де є облік практично у всіх однаковий мабуть не виникає необхідності щось міняти - у противному випадку завжди є проблеми як я описував вище. Гнучкість програми - дає її можливість бути затребуваною далеко за межами держав СНД. Мав нагоду тестувати цю програму з розробниками такого плану софту - вони були щиро здивованими співвідношенням ціна-якість!
Андрей Кравченко  
#8 Оставлено : 29 августа 2011 г. 1:04:58(UTC)
Андрей Кравченко

Статус: Администратор

Репутация:

Группы: Administrators
Зарегистрирован: 19.08.2007(UTC)
Сообщений: 924
Украина
Откуда: Київ

А скажіть, будь ласка, розробніки - італійці, чи з України?
Тут можно було б зробити локалізацію для Італії. Більш детально можна прочитати тут.

Також було б цікаво отримати деякі зразки італійських звітів, наприклад видаткову накладну, чек та інше.

Що стосується ціни-якості, то ми вважаємо її оптимальною, оскільки пропонуємо масовий продукт, де прибуток можно отримувати за рахунок кількості, а не за рахунок ціни.

Якщо Вы маєте android-телефон, подивіться нашу нову розробку Trade Accounting, вона взагалі безкоштовна.
bobbi-tis  
#9 Оставлено : 11 сентября 2011 г. 21:38:40(UTC)
bobbi-tis

Статус: Новичок

Репутация:

Группы: Зарегистрированный участник
Зарегистрирован: 04.07.2011(UTC)
Сообщений: 7
Украина
Откуда: Італія

Розробники італійці та німці, але я маю справу в основному з італійцями. Думаю, що найближчим часом постараюся дати зразки чеків та звітів. На рахунок локалізації - я наприклад частково локазував свою програму - вмонтований редактор - хороша річ. Є проблема коли на італійському Віндовс і італійськими регіональними настройками база яка була запаролена на англійському віндовс не відкривається - помилка паролю - це варто було б виправити.
Андрей Кравченко  
#10 Оставлено : 12 сентября 2011 г. 13:44:32(UTC)
Андрей Кравченко

Статус: Администратор

Репутация:

Группы: Administrators
Зарегистрирован: 19.08.2007(UTC)
Сообщений: 924
Украина
Откуда: Київ

Про пароль...
Мені здається, що ми, як розробники, тут ні до чого.
Дивіться - пароль на базу даних встановлюється лише засобами Microsoft Access. Наприклад, пароль на базу, яка постачається в дистрибутиві vega02s
Користувач може встановити свій пароль, або видалити зовсім - це як він вирішить. Важливо, щоб цей пароль (або його відсутність) були прописані в налаштуваннях підключення ТЦУ до бази даних. Які там будуть символи, мені здається - зовсім не важливо.

Але це лише мої припущення. Давайте більш детальну інформацію - тексти повідомлень, а особливо їх номери, зображення екранів - все згодиться. Чим більше інформації - тим краще. Розберемось.
bobbi-tis  
#11 Оставлено : 12 сентября 2011 г. 22:40:07(UTC)
bobbi-tis

Статус: Новичок

Репутация:

Группы: Зарегистрированный участник
Зарегистрирован: 04.07.2011(UTC)
Сообщений: 7
Украина
Откуда: Італія

Зустрів цікаву помилку - я помилився в виборі картинки для товару, зробив прайс - згодом, змінив картинку на правильну - проте в прайсі дальше відбражається стара картинка. Перезавантаження, обновлення нічого не дає - як тут бути?
Пользователи, просматривающие эту тему
Guest
Быстрый переход  
Вы не можете создавать новые темы в этом форуме.
Вы не можете отвечать в этом форуме.
Вы не можете удалять Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете редактировать Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете создавать опросы в этом форуме.
Вы не можете голосовать в этом форуме.

Форум YAF.NET | YAF.NET © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
Страница сгенерирована за 0.218 секунды.